copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

ارواح از بهشت خبر می دهند

ارواح از بهشت خبر می دهند
مدل کالا: فایل Arvah200
موجودی: در انبار
قیمت: 10,000 تومان

بنام خدا

 

ارواح از بهشت خبر می دهند

 

کتابی از استاد حسن رهبرزاده

 

نتیجه تصویری برای بهشت

 

نام کتاب : ارواح از بهشت خبر  میدهند

نویسنده : حسن رهبرزاده

تعداد صفحه : 471

شابک : 5-29-5533-964

انتشارات: پارسا / 1374

 

استاد حسن رهبرزاده بدون شک یکی از روح شناسان بزرگ ایران و جهان است. ایشان دارای ده ها کتاب تالیفی درباره علوم روحی است که هر کدام از آنها نشانگر تبحر و نمایانگر ارتباط ایشان با جهان غیب و ارواح پاک و متعالی است. به گفته خود ایشان تمامی کتابهای تالیفی وی برگرفته از الهامات ارواح مترقی است که ایشان بواسطه قدرت بالای مدیومی توانایی دریافت این الهامات را سالهاست که کسب کرده است. 

استاد حسن رهبرزاده یکی از اولیاالله و واسط بین نیروهای متعالی از جهان غیب با زندگان است. استاد نه تنها دارای ارتباطات مبارک با جهان غیب و مردمان آن دنیای نورانی است بلکه ایشان دارای قدرتهای شفادهی و وفور انرژی های روانی و مغناطیسی و مانیه تیزمی است که بدینوسیله قادر می باشند که با انتقال این انرژی به بیماران نیازمند، ایشان را به تعادل انرژی های ناهماهنگ در کالبد جسمانی مدد رساند.

کتابهایی که تاکنون استاد حسن رهبرزاده در حول محور علوم روحی انتشار داده، به این شرح است:

1- کلیات علوم روحی 1

2- کلیات علوم روحی 2

3- شناخت روح 1

4-  شناخت روح 2

5- تقدیر و سرنوشت

6- گفتگو با خدا

7- انرژی درمانی عملی

8- دایره خلقت

9- برونفکنی روحی

10- ارواح از بهشت خبر می دهند

11- دیوان اشعار

و ... همچنین دهها کتابی که هنوز ایشان به دست ناشر نسپرده اند. 

 

نتیجه تصویری

 

شاید یکی از زیباترین و خواندنی ترین و درعین حال عجیب ترین کتابهای استاد رهبرزاده همین کتاب «ارواح از بهشت خبر میدهند» باشد، در این کتاب استاد به واسطه الهاماتی که از ارواح متعالی کسب کرده است، اطلاعات بسیار دقیق و جامعی از محیط طبیعی و شگفت انگیز بهشت یعنی همانجایی که ارواح پاک سرشت در آن سکونت دارد به خوانندگان ارائه داده است که باعث شور و هیجان بی مثالی در خوانندگان این کتاب می گردد. شما با مطالعه این کتاب اطلاعات ذی قیمتی از مکانی بسیار فرح انگیز و دارای قوانین خالص الهی کسب خواهید کرد که شوق پرواز و رجعت به آن مکان را در نهاد هر کسی که این کتاب را مطالعه کند، پدید خواهد آورد. 

اینجانب که سالها پیش از محضر استاد حسن رهبرزاده کسب فیض نموده ام، کتاب ارواح از بهشت خبر می دهند را با قیمتی ناچیز تقدیمتان می کنم. 

 

فهرست این کتاب عبارت است از:

پیشگفتار - مقدمه - شناخت ارواح - ذات بشر - علم روحی جدید و برخی از اسرار مرگ - حواس بشر - مسیر انتقال روحی - ارتباط روح با جسم - فلسفه بقای روح - آیا تماس با ارواح دلیل بر روح شناسی است؟ - در تماس های روحی، عقل چه تاثیری بر ماده میگذارد؟ - وجود عقل در عالم هستی - درک جسم مادی - عوالم روحی - حواس در عالم روحی - جهان اول روحی یا جهنم - جهان سوم یا بهشت - وضعیت زیستن ارواح در بهشت - اختلاف شکل ظاهری بهشت با کره خاکی - نحوه معاشرت های روحی در جهان سوم یا بهشت - انتخاب همسر در بهشت - چگونگی حالت های سنی در عوالم روحی - وضعیت لباس پوشیدن در بهشت - ارواح در عوالم روحی به آموزش می پردازند.


 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده