copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

انرژی درمانی یا شاهکار خلقت

انرژی درمانی یا شاهکار خلقت
مدل کالا: فایل Energydarmani
موجودی: در انبار
قیمت: 10,000 تومان

بنام خدا

انرژی درمانی یا شاهکار خلقت

 


نام کتاب: انرژی درمانی یا شاهکار خلقت
 
نویسنده: حسن رهبرزاده

تعداد صفحه: 468

ناشر: پارسا

شابک: 1-51-5533-964
 
 
انرژی درمانی یکی از روشهای درمانی برای بیمارانی است که از مداوا با داروها و اسباب طب پزشکی ناامید گشته اند. هم اکنون تعداد اندکی در جهان هستند که قادر به انجام این روش برای درمان بیماران هستند. یکی از کسانی که دارای این قدرت خدادادی و نیروی مازاد انرژی می باشد استاد حسن رهبرزاده است. ایشان با دانش علوم روحی  و برخورداری از انرژی فراوان  و مازادی که ناشی از قدرت مدیومی و تماس و ارتباط با ارواح مددکار و متعالی است، از نوک انگشتان خویش به هنگام انرژی درمانی  جرقه های الکتریسته مانندی ساطع می نمایند که چشم هر بیننده ای را خیره و وی را متحیر می سازد. بهتر است در این رابطه خاطره ای را برایتان تعریف کنم.

سالها پیش که من افتخار شاگردی استاد حسن رهبرزاده را داشتم یکی از اقوام نزدیکم در ناحیه صورت دچار یک کیست عفونی زیرپوستی شد که بنابه توصیه پزشکان حتما می بایست صورت ایشان در ناحیه کیست که زیر گونه ایشان و کنار لبش بود، مورد عمل جراحی باز قرار می گرفت.
اما ایشان از آنجا که یک خانم بود و میترسید که به واسطه این عمل، جای عمل جراحی و بریدگی تیغ جراحی تا آخر عمر روی صورتش بماند از عمل جراحی ممانعت می نمود تا اینکه به ایشان پیشنهاد دادم سری به استاد بزنند و با قبول ایشان از استاد وقت قبلی گرفتم و بالاخره روز موعود فرارسید و بیمار ما به نزد استاد رفت و تحت عمل انرژی درمانی قرار گرفت.
وقتی انرژی درمانی تمام شد و این خانم از اتاق استاد بیرون آمد دیدم بسیار متعجب است. گفتم چه شده و او گفت از نوک انگشتان استاد اشعه ای شبیه لیزر مدام به صورتم برخورد میکرد و گاهی اوقات از شدت حرارت صورتم می سوخت که استاد روی صورتم مجبور می شد دستمال کاغذی بگذارد تا این اشعه لیزر مانند که از نوک انگشتانش ساطع می شد صورتم را نسوزاند.
همان یک جلسه کافی بود تا پزشکان در مراجعت بعدی این خانم به ایشان بگویند که نیازی به عمل جراحی نیست و کیست از بین رفته است.
با ذکر این مقدمه خواستم بگویم که من به همراه سایر هنرجویان پس از پایان کلاسهای علوم روحی تحت نظر استاد اما این بار در سه ترم انرژی درمانی را تعلیم دیدیم اما خب ما هرگز مثل استاد نشدیم  و تاحدودی به رمز و رازها و تکنیکهای انرژی درمانی واقف گشتیم .
خوشبختانه استاد در این حوزه یعنی انرژی درمانی مبادرت به چاپ کتابی کرده اند که بدینوسیله در سایت قرار داده شده است تا علاقمندانی که مایلند آشنایی مختصری با این علم پیدا کنند با خرید و مطالعه این کتاب ارزشمند از مطالب مفید این کتاب بهره مند گردند.


 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده