copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

برونفکنی های روحی

برونفکنی های روحی
مدل کالا: فایل Boronfekani532
موجودی: در انبار
قیمت: 10,000 تومان

بنام خدا

برونفکنی های روحی

 

برونفکنی

 

نام کتاب : برونفکنی های روحی

نویسنده : حسن رهبرزاده

تعداد صفحه : 532

انتشارات: پارسا

  شابک: X-35-5533-964

نتیجه تصویری

استاد حسن رهبرزاده بدون شک یکی از روح شناسان بزرگ ایران و جهان است. ایشان دارای ده ها کتاب تالیفی درباره علوم روحی است که هر کدام از آنها نشانگر تبحر و نمایانگر ارتباط ایشان با جهان غیب و ارواح پاک و متعالی است. به گفته خود ایشان تمامی کتابهای تالیفی وی برگرفته از الهامات ارواح مترقی است که ایشان بواسطه قدرت بالای مدیومی توانایی دریافت این الهامات را سالهاست که کسب کرده است. 

استاد حسن رهبرزاده یکی از اولیاالله و واسط بین نیروهای متعالی از جهان غیب با زندگان است. استاد نه تنها دارای ارتباطات مبارک با جهان غیب و مردمان آن دنیای نورانی است بلکه ایشان دارای قدرتهای شفادهی و وفور انرژی های روانی و مغناطیسی و مانیه تیزمی است که بدینوسیله قادر می باشند که با انتقال این انرژی به بیماران نیازمند، ایشان را به تعادل انرژی های ناهماهنگ در کالبد جسمانی مدد رساند.

کتابهایی که تاکنون استاد حسن رهبرزاده در حول محور علوم روحی انتشار داده، به این شرح است:

1- کلیات علوم روحی 1

2- کلیات علوم روحی 2

3- شناخت روح 1

4-  شناخت روح 2

5- تقدیر و سرنوشت

6- گفتگو با خدا

7- انرژی درمانی عملی

8- دایره خلقت

9- برونفکنی روحی

10- ارواح از بهشت خبر می دهند

11- دیوان اشعار

و ... همچنین دهها کتابی که هنوز ایشان به دست ناشر نسپرده اند. 

 

کتاب برونفکنی های روحی یکی از کتابهای مرجع در حوزه ماورالطبیعه وعلم ارتباط با ارواح است. در این کتاب که به نوشته استاد حسن رهبرزاده روح شناس مسلمان ایرانی نگاشته شده است، با روش ها و تکنیکهای برونفکنی های روحی و خودهیپنوتیزم آشنا شده و علاقمندان به این حوزه با مطالعه این کتاب ضمن تقویت محراب خداشناسی و معرفت الهی خویش قادر خواهند بود با بکارگیری تمریناتی که در این کتاب داده شده است، اقدام به بروفکنی های روحی نمایند. بدیهی است ممارست و انجام درست و دقیق تمرینات داده شده در موفقیت هنرجو در این زمینه و سایر حوزه های آموزشی بایسته و لازم می باشد.

با مطالعه این کتاب علاقمندان و دوستداران علوم روحی به هر آنچه که درباره روشهای برونفکنی روحی و خروج اختیاری روح از کالبد جسمانی است دست خواهند یازید و انشاالله درجهت تقویت بنیانهای معنوی و اخلاقی خویش و همنوعان و جامعه خویش به کار خواهند بست.


 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده