copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

بچه ها از کجا می آیند

بچه ها از کجا می آیند
مدل کالا: فایل Bacheha50
موجودی: در انبار
قیمت: 3,000 تومان

بنام خدا

بچه ها از کجا می آیند

  نام کتاب : بچه ها از کجا می آیند؟

نویسنده : روبی هریس/ ترجمه: نسیم عرب، کسری بختیاری

تعداد صفحه : 50

حجم فایل : 2,230 کیلوبایت

دسته بندی: کودک و نوجوان

 

روبی هریس، نویسنده این کتاب (بچه ها از کجا می آیند؟)، یک زن آمریکایی است که ابتدا کار خود را با شغل معلمی در یک مدرسه ابتدایی در نیویورک آغاز کرد. علاقه او به موضوع رشد و پرورش کودکان، در کنار تجارب او به عنوان مادر (و بعدها به عنوان مادربزرگ) او را متوجه اهمیت صحبت کردن درباره موضوع سخت و دشوار و در عین حال لازم و ضروری با کودکان و نوجوانان، یعنی تولید مثل و پاسخ دادن به سوالات آنها کرد. او در این کتاب از زاویه نگاه کودک - نوجوان به مسائل می نگرد، به قضاوت نمی نشیند بلکه واقعیت ها را می گوید و با حوصله و مهارت، دانش و اطلاعات علمی را، با زبانی ساده و داستانی، به کودکان منتقل و احساس مسئولیت اجتماعی را در آنها تقویت می کند.

این کتاب دانش و اطلاعات مربوط به تولید مثل، ارگانهای تناسلی و مادینه، بلوغ، عادت ماهانه، تولید اسپرم، عشق و دوستی، تجاوز و اغفال را با زبانی ساده و روان به کودکان و نوجوانان یاد می دهد و به بسیاری از سوالات و کنجکاوی های آنان در این حوزه پاسخ میدهد.

مطالعه این کتاب برای والدین و معلمات و مربیان پرورشی نیز توصیه می گردد تا اگر با سوالاتی از این دست از سوی کودکان خود و یا سایر کودکان و نوجوانان مواجه شدند بتوانند با بیانی ساده و درعین حال غیرمستقیم و نمادین پاسخگوی آنان باشند.

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده