copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

رازهای علمی برای نوجوانان

رازهای علمی برای نوجوانان
مدل کالا: فایل RA13979
موجودی: در انبار
قیمت: 5,000 تومان

بنام خدا

رازهای علمی برای نوجوانان

فرانسوا شریه

رازهای علمی برای نوجوانان

 

عنوان : آزم‍ای‍ش‍ه‍ای‌ ع‍ل‍م‍ی‌ ب‍رای‌ ن‍وج‍وان‍ان‌
پدیدآور : ش‍ری‍ه‌، ف‍ران‍س‍وا
نوع مدرک : کتاب فارسی
شماره مدرک : ۱۰۲۹۲۹
رده دیویی : ‭۷۹۳‬/‭۷۳‬/‭‌ش۴۸۴آ‬
موضوع : س‍رگ‍رم‍ی‍ه‍ای‌ ع‍ل‍م‍ی‌/ع‍ل‍وم‌ - آزم‍ای‍ش‍ه‍ا
 

هیچ رویدادی بی‌سبب نیست! این بررسی و آزمایش است که ما را به درک علل حوادث رهنمون می‌کند. دانشمندان جهان، همه‌ی چون و چراها و دلیل پدیده‌ها را به وسیله آزمایش دریافته‌اند.
گالیله دانشمند معروف ایتالیایی، ۴۰۰ سال پیش گفته است: «آزمایش بیش از خواندن کتاب و پای‌بند بودن به دلیل و عقاید دیگران، ما را به کشف حقایق رهنمون می‌سازد». آنچه را که در محیط زندگی خود بارها و بارها می‌بینیم و از کنار آن بدون توجه می‌گذریم و آن را امری عادی و معمولی می‌پنداریم همه از قوانین عملی ساده‌ای پیروی می‌کنند.
کتاب حاضر شامل آزمایش‌هایی از این دست است که به وسایل آزمایشگاهی ویژه‌ای نیاز ندارد و لازم نیست که متخصص در کارهای آزمایشگاهی باشید. بلکه با وسایل خانگی و ارزان‌قیمت نیز انجام می‌پذیرد.
علاوه بر آن، در لابه‌لای صفحات این کتاب با رازهای علمی زیادی آشنا خواهید شد که برایتان کاملا تازگی دارند. حتی ریاضیات تجربی و زنده نیز در این کتاب مورد غفلت قرار نگرفته است.

شاید شما تا به حال کتابهای علمی زیادی در زمینه ی آزمایشها خوانده اید ولی با مطالعه این کتاب تصدیق خواهید کرد ،که مطالب آن تلفیقی از دانش و سرگرمی است و در نوع خود کاملا تازگی دارد .ممکن است شما فرصت انجام تجربه های این کتاب را نداشته باشید ،و فقط به خواندن مطالب آن اکتفا کنید،در این صورت نیز شما معلوماتی کوچک اما مفید کسب خواهید کرد . با پدیده های علمی بیشتری اشنا خواهید شد به شرطی که ان را سرسری نخوانید و در مطالبش دقت کنید…

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده