copycharge

 

fixsite D

fixsite

frotel2

frotel1

پیشگویی آسمانی

پیشگویی آسمانی
مدل کالا: فایل pishgoee387
موجودی: در انبار
قیمت: 5,000 تومان 4,000 تومان

پیشگویی آسمانی

 

نام کتاب : پیشگویی آسمانی

نویسنده : جیمز ردفیلد

تعداد صفحه : 380

ناشر: فروزان/1375

مترجم: هرمز عبداللهی


شارلین به دوست قدیمی‌اش خبر می‌دهد که کتیبه‌ای(دست نوشته ای) در پرو پیدا شده و او می‌خواهد در موردش با وی صحبت کند. وقتی یکدیگر را ملاقات می‌کنند به او می‌گوید که دولت پرو از فاش شدن متن کتیبه برای مردم جلوگیری می‌کند، ولی او با کشیشی ملاقات کرده که به وی گفته کتیبه متعلق به قرن ششم پیش از میلاد مسیح است و تحولی همه جانبه در جامعه بشری در دهه‌های پایانی قرن بیستم پیش‌بینی می‌کند. کم‌کم تغییری در بنیاد آگاهی‌ها بوجود می‌آید. تغییری که ماهیت مذهبی ندارد بلکه روحانی ست. کتیبه بخش‌ها یا فصل‌هایی دارد که هر کدام رسیدن به یک بصیرت در زندگی را توضیح می‌دهند که بشر این بصیرت‌ها را یکی پس از دیگری درک می‌کند.
«کیمیاگران می گویند: آدمی باید کاری را که طبیعت ناتمام گذاشته تمام کند.»

پیشگویی آسمانی کتابی است مبتنی برکتیبه ای که در پرو کشف شد، این دست نوشته اسراری را فاش می کند که در حال دگرگون ساختن جهان امروز است و آگاهی هایی را به انسان می دهد تا روح خود را بازیابد. بصیرت هایی که در کتیبه آمده تکان دهنده، ملموس و بسیار خردمندانه است و مارا هدایت می کند تا جان خویش را در برگیریم و با انرژی و امیدی تازه به طرف تکامل خود حرکت کنیم.

مطالبی که سالها پیش علوم و اسرار خوفیه شناخته می شدند و بشر برای دست یابی به این علوم رنج بسیار متحمل می شد امروزه به آسانی در دسترس علاقه مندان است.

«هیچ اتفاقی در دنیا، اتفاقی نیست.»

جهان هستی در زمان نیاز بشر آنچه را که لازم دارد در اختیار او می گذارد. پس بیایید از این فرصت استفاده کنیم, به اطراف و اطرافیانمان بیشتر دقت کنیم تا شاید در راه رسیدن به خود همدیگر را یاری دهیم. «گاهی اوقات انرژی دادن به دیگران، بهترین کاری است که می توانیم برای خودمان انجام دهیم.» «هرچقدر ماهیت و زیبایی درونی انسانها را بیشتر ستایش کنیم، انروژی بیشتری به سویشان جاری می شود و به طور طبیعی انرژی بیشتری به سوی ما خواهد آمد.

و این لذت بخش ترین کار است. در مرحله اول ما یقین نداریم. کم کم احساس جدیدی نسبت به لحظه های متفاوت در زندگی که هیجان آور و الهام بخش هستند در ما شکل می گیرد، اما نمی دانیم که این احساس چیست و چطور آن را برای همیشه حفظ کنیم. اما وقتی این احساس از بین برود عدم رضایت و بی قراری همراه با یک زندگی عادی ما را در بر می گیرد.
خواندن این کتاب برای همه توصیه می کنیم.


 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:clickyab5
fixsite3

fixsite3

iranmarket1

v.click2

تمام حقوق این سایت برای فروشگاه اینترنتی CopyKon محفوظ است شمارنده